Izolácie dodávkových vozidiel

Ak potrebujete zaizolovať priestor vo Vašom vozidle, ste na správnom mieste. U nás Vám dokážeme zaizolovať akúkoľvek značku vozidla a upraviť je prepravný priestor podľa Vašich požiadaviek. Či už sa jedná o prevoz potravín, liekov, chladenie, či mrazenie. Poradíme s výberom vhodného chladenia a všetko nastavíme podľa Vašich predstáv. Mnohoročné skúsenosti našich profesionálov Vám zaistia maximálnu spokojnosť s našimi službami.

Z dodávky chladnička, či mraznička

Akúkoľvek dodávku pre vás prerobíme na chladiarenské vozidlo, ktoré vyžadujú stálu kontrolu teploty. Prestavba spočíva v obložení nákladného priestoru izolačným materiálom s vysokými termoizolačnými vlastnosťami. Podlahu upravíme podľa Vašich predstáv, či už protišmyková, hladká alebo hliníková, či nerezová. Všetko podľa Vašich predstáv. Vnútorný priestor je ľahko umývateľný a hygienicky nezávadný.

Pri výbere chladiarenskej izolácie Vám samozrejme navrhneme aj vhodný chladiaci agregát. Nemusíte mať ani starosti so schválením vozidla na prepravu liekov, potravín, alebo čohokoľvek, čo si vyžaduje pravidelnú kontrolu teploty. Všetky naše prestavby sú schválené, hygienicky nezávadné, samozrejmosťou je ATP certifikát. 

Kontaktujte nás

Pokiaľ potrebujete dodávku s chladiarenskou vstavbou, tak nás stačí kontaktovať a náš odborník na chladiarenské vozidlá Vám bude plne k dispozícii a vypracuje Vám nezáväznú cenovú ponuku, zodpovie vám všetky vaše otázky, zaistí pre vás auto aj kompletnú realizáciu prestavby.

Vyberte si profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Vyberte si HLM.

Menu