Deliace priečky

MÁME TEPLOTU VÁŠHO NÁKLADU POD KONTROLOU

Ponúkame široký sortiment produktov Multitemp, ktoré poskytujú riešenie pre každý druh podmienenej prepravy. Naše produkty je možné použiť na mrazené, chladené alebo suché produkty a kombináciu týchto produktov v jednom priestore. Každý produkt je možné prispôsobiť tak, aby spĺňal všetky vaše požiadavky.

Aké priečky ponúkame

Pevné deliace steny
Pevné deliace steny s prechodovými dverami - posuvnými
Posuvné deliace steny
Žinenkové deliace steny
Frigowall
Deliace plachty

Všetko na mieru podľa Vášho vozidla

Deliaca priečka s prechodovými dverami

- ľahká izolovaná deliaca priečka vyrobená presne na mieru vhodná do akéhokoľvek izotermického auta / nadstavby - možnosť voľby prechodových dverí
- kompletné obvodové tesnenie - plastové madlá pre uchopenie priečky
- možnosť prieduchov

Frigowall

Garantujeme najlepší výkon v oblasti izolácie, odolnosti a manipulácie. Každý Frigowall sa dá jednoducho umiestniť, aby sa zmenila veľkosť chladeného priestoru
Frigowall alebo Frigowall 2D/3D má jedinečnú schopnosť zložiť na dve alebo tri časti. To znamená, že počas vykládky dochádza k menšiemu plytvaniu chladeným vzduchom. Frigowall 2D/3D má najlepšiu izolačnú hodnotu (0,58W/m2.K) vo svojom produktovom segmente. Vyvinuli sme unikátne zloženie peny a polyesteru, vďaka ktorému je naša stena extrémne pevná a poskytuje vynikajúce izolačné vlastnosti.

Žinenka

Tempwall 40/60/80 je vynikajúcim a rýchlym riešením. Je vyrobená z vystužených panelov s uzavretými bunkami, obalených hrubým a pevným vonkajším plášťom z PVC. Tieto panely majú hrúbku 40/60/80 mm.
Špeciálne navrhnuté pre ľahké úžitkové vozidlá, je vyvinutá Tempwall 60 Van. Táto stena je vyrobená na mieru pre každé konkrétne vozidlo napr. Mercedes Sprinter, Volkswagen Transporter či Iveco Daily.

Tempwall sa dokonale hodí na prepravu hlboko zmrazených alebo chladených produktov. Každý Tempwall je vyrobený na mieru každému konkrétnemu vozidlu. Vďaka mäkkým okrajom na vrchu a na oboch stranách bude vždy perfektne sedieť.

Deliace plachty

Vďaka dômyselne prepracovanému systému sa z vášho návesu stane za pár minút náves viacteplotný. Systém spočíva v montáži mechanizmu plachtových priečok, ktoré sú osadené na strop nadstvny a uchytené o oko v podlahe. Jednoduchým stiahnutíma upevnením plachty, upravenej na mieru, sa vnútro nadstavby predelí na dve časti. Systém je možné skombinovať aj s pevnou deliacou priečkou a rozdeliť tak náves, či nadstavbu na viacteplotnú.

Menu