Servis

obrazok

Spoločnosť HLM zároveň ponúka aj služby autorizovaného, profesionálneho servisu izotermických nadstavieb a návesov. V servise pracujú odborne zaškolený pracovníci, ktorí absolvovali špeciálny výcvik v materskej firme v Holandsku, a dokážu si preto poradiť s akoukoľvek závadou. Ich profesionálny prítup, je odrazom dlhoročných skúseností s výkonom opráv izotermických nadstavieb a návesov všetkých značiek.

Zárukou kvality servisu HLM, je aj spolupráca so všetkými poisťovňami na území SR a ČR. Táto spolupráca s poisťovňami Vám zabezpečí absolútnu pohodlnosť, nakoľko jedinou Vašou povinnosťou pri vzniku poistnej udalosti, je pristavenie vozidla ku nám a telefonické nahlásenie PU. O všetko ostatné, od obhliadky až po kvalitnú opravu sa postará náš tým profesionálov. Tým, že spoločnosť disponuje zásobami náhradných dielov a sú zmluvnými partnermi niekoľkých dodávateľov, je oprava zabezpečená vždy, v čo najkratšom možnom čase, samozrejme s prihliadnutím na kvalitnú a po technickej stránke profesionálnu opravu. V sklade náhradných dielov samozrejme nájdete aj diely iných výrobcov nadstavieb a návesov. V servise HLM je možné opraviť nadstaby a návesy všetkých výrobcov. V spolupráci s viacerými servismi zabezpečujeme komplexné opravy nielen nadstavieb, ale aj podvozkov a chladiacich jednotiek. Všetky opravy realizujeme vďaka dvom kompletne vybaveným halám na jednom mieste. Kapacita priestorov servisu je až 6 vozidiel naraz. Sme plne certifikovaná firma pracujúca podľa štandardov FOCWA a ISO 9001. Zároveň sme držiteľmi generálneho certifikátu ATP pre nadstavby HLM.

Kvalita našich služieb nespočíva v nesplniteľných sľuboch, ale v spokojných zákazníkoch, ktorí sa ku nám neustále vracajú. K našim stálym klientom patria spoločnosti ako: CS CARGO, HOPI, VVISS, HSH, NITRAZDROJ, HYZA, NADRess, NAD NR, INCAR, RUŽA, FRAIKIN a mnohí iní klienti nielen so Slovenska. Obráťte sa preto s Vašími požiadavkami na nás a sami si overte našu profesionalitu a skúsenosti. Na nasledujúcich stranách si môžte pozrieť niektoré výsledky našej práce.

example1 example1 example1 example1

Referencie:

obrazok