Tyredog - systém monitoringu tlaku a teploty pneumatík

TYREDOG - Bezdrôtové meranie tlaku
v pneumatikách a strážca teploty pneumatík (WTPMS)

Tlak v pneumatikách je často prehliadaná okolnosť, keď príde na otázku bezpečnosti cestnej premávky. Aj rozdiel menší ako 5 psi tlaku v pneumatikách, môže znamenať drastické zvýšenie spotreby paliva, pneumatík a Co2, ako aj opotrebovanie súčastí. Nehovoriac o zvýšenom riziku nehody pri vysokej rýchlosti. TYREDOG ™ má kompletný rad bezdrôtových meračov tlaku v pneumatikách a systémov pre kontrolu teploty, aby vyhovoval mnohým typom aplikácií.

To zahŕňa motocykle, osobné autá, nákladné autá, karavany, autobusy, prívesy a iné.

example1 example1

O TYREDOG WTPMS

V čase, keď zbadáme chybné pneumatiky, je už príliš neskoro. Bočnice môžu byť už neopraviteľné, alebo ak sú pneumatiky vášho prípojného vozidla poškodené a nachádzate sa práve na diaľnici, je to príliš nebezpečné a môže to spôsobiť nepríjemné udalosti, nie len Vám a Vašej rodine, ale ostatným vodičom na ceste. Hlavným cieľom TYREDOG ™ je zabrániť situáciám, ako sú tieto, tým že ukazuje tlak v pneumatikách pre každé koleso v reálnom čase

TYREDOG ™ systémy možno ľahko nastaviť cez grafické užívateľské rozhranie Alarm varovania je možné nastaviť tak, aby vás systém varoval hneď, keď budú mať Vaše.: nízky tlak, vysoký tlak alebo vysoké teploty.

Najdôležitejšou vlastnosťou systému TYREDOG ™ je, že senzory sú buď úplne vonkajšie alebo vnútorné, a vážia len 10 gramov. Pri vonkanjších senzoroch môžete nainštalovať kompletný systém sami, bez technického zázemia a skúsenosti! Sú úplne uzavreté a tak sú odolné vočí prachu a vode. Ak máte strach o krádež, aj na to má TYREDOG ™ riešenie - každá sada prichádza so systémom SecureFit - upevňovacie krúžky senzorov proti krádeži.

Monitor sa jednoducho pripojí na čelné sklo pomocou prísavky. Na obrazovke je zobrazená každá pneumatika a tlak je pravidelne aktualizovaný v rovnakom čase. Na rozdiel od mnohých iných TMP 'na trhu, TYREDOG ™ zobrazuje všetky vaše pneumatiky v ich príslušných miestach súčasne.

example1 example1 example1

Referencie:

obrazok